Archive Placards

“RAMMSTEIN”


Грандиозное шоу в Киеве!!! Уникальный концерт “Рамштайн” с симфоническим оркестром”!

Десятки тонн звукового и светового оборудования воспроизведут магические аккорды великих “Рамштайн”, а потрясающее пиротехническое шоу воссоздаст неповторимую атмосферу настоящего концерта кумиров миллионов!

Самый популярный Оркестр Украины LORDS OF THE SOUND меняет амплуа и совместно с эпатажной рок-группой “РИЧИ КОЛЮЧИЙ” снова готовит программу, аналогов которой нету не только в Украине, но и во всей Восточной Европе! Мощь, энергетика и зрелищность – вот слагаемые предстоящего шоу, которое не оставит равнодушным никого из настоящих ценителей рок-музыки!!!

Специально для данного события будет построена уникальная трёхъярусная сценическая конструкция, в результате чего музыканты оркестра и рок-группы окажутся в разных сферах сценического пространства, насытив конструкцию по вертикали!

Не пропустите!!! Кавер-шоу достойное оригинала!!!
Видео:
Металеве серце: Удо Діркшнайдер у Києві

Металеве серце: Удо Діркшнайдер у Києві

Ричання гітар і пронизливий вокал. Ніщо так не піднімає бойовий дух восени як дві години тевтонського хеві-металу.


Фото: Ірена Скуратовська
А тут нормально гупать буде, – дядечко-металіст років 50-ти ділиться спостереженнями із приятелем під час останніх налаштувань апаратури перед концертом. Ми стоїмо під парканом одразу за фан-зоною, яку спорудили під сценою, прибравши кілька рядів крісел. І поки у фанку набивається молодь, сидячі місця займає старша публіка. Більшість – чоловіки за 40: у рокерських шкірянках, футболках Accept і всіляких метал-фестивалів.

Годинник показує за чверть восьму (плюс організаторам за відносну пунктуальність), коли гасне світло, і зал тоне у реві натовпу і перших гітарних рифах The Beast Inside. На сцені Удо Діркшнайдер з’являється останнім: у шкіряних рукавичках та традиційному камуфляжі з написом US Army та нашитим на рукав американським прапором. Його голос, здається, анітрохи не змінився: звучить так само фірмово, як на студійних записах.

Удо прикладає долоні до очей, щоб прикрити їх від світла прожекторів: мовляв, ого, скільки ж вас тут зібралось. Сотні рук підіймаються вгору і сотні голосів в унісон скандують «Удо! Удо!» Музикант стукає кулаком по серцю – стримана й водночас така красномовна вдячність за спекотний прийом.

Вечір тевтонського металу закінчується аксептівською візитівкою – Balls to the Wall. У натовп летять медіатори і барабанні палички. Технік забирає і відносить за сцену гітари. Спільне фото із публікою і Auf Wiedersehen.