Placards

Арсен Мірзоян

Чоловік, який вміє дивувати.

Завжди непередбачуваний, новий та незмінно справжній

Арсен Мірзоян дасть великий сольний концерт у Києві.
Четвертий альбом артиста буде презентований глядачу

30- го листопада у Жовтневому палаці.

“Попереджаємо! Ви купуєте квиток на подорож в інший світ.

Вам доведеться на пару годин залишити планету Земля

разом з нами;)”-А.М.
Відлік почався!

“RAMMSTEIN”


Грандиозное шоу в Киеве!!! Уникальный концерт “Рамштайн” с симфоническим оркестром”!

Десятки тонн звукового и светового оборудования воспроизведут магические аккорды великих “Рамштайн”, а потрясающее пиротехническое шоу воссоздаст неповторимую атмосферу настоящего концерта кумиров миллионов!

Самый популярный Оркестр Украины LORDS OF THE SOUND меняет амплуа и совместно с эпатажной рок-группой “РИЧИ КОЛЮЧИЙ” снова готовит программу, аналогов которой нету не только в Украине, но и во всей Восточной Европе! Мощь, энергетика и зрелищность – вот слагаемые предстоящего шоу, которое не оставит равнодушным никого из настоящих ценителей рок-музыки!!!

Специально для данного события будет построена уникальная трёхъярусная сценическая конструкция, в результате чего музыканты оркестра и рок-группы окажутся в разных сферах сценического пространства, насытив конструкцию по вертикали!

Не пропустите!!! Кавер-шоу достойное оригинала!!!
Видео:
МЕЛЬНИЦА-36,6


Млин – 36’6
Вокалістка і арфистка, авторка пісень з досвідом і кваліфікацією академічного лінгвіста – про таких кажуть «талановита людина талановита в усьому». Саме така Хелавіса, яка комусь відома по групі «Млин», а кому-то – по сольній творчості.
Її творчість «пробиває» самих різних людей: від програмістів до водіїв, від домогосподарок до директорів. На її концертах можна зустріти як п’ятнадцятирічних школярів, так і людей в строгих костюмах, які щойно прийшли зі своїх офісів.
Музика – це те, що супроводжувало Хелавіси з самого дитинства. Дівчинка, яка виросла на концертах класичної музики в Консерваторії і заслуховувати пластинки з “Скарбниці Світовий Музичної Культури”, в якийсь момент відкрила для себе і класичний рок, і фольклор Європи, і, ставши автором-сонграйтер, все це спадщина осмислила як своє. Додайте до цього вокальну освіту, гру на кельтській арфі, нарешті, прекрасне володіння принципами російської поезії – і ви отримаєте артистку, для якої власний матеріал не спроба піти від навколишньої дійсності, а втілення серйозного культурного бекграунду.
У програмі “Млин – 36’6” Хелавіса виступає удвох зі своїм незмінним союзником і співавтором, гітаристом групи Сергієм Вишняковим. Число струн на їх інструментах і дало назву програмі. На концерті очікуються кришталеві акустичні аранжування всім відомих “млинових” хітів, мінімалістичні версії зовсім нових пісень, треки з сольної творчості Хелавіси і сольні номери від обох музикантів. Можна з упевненістю стверджувати одне – в цей вечір зі слухачами перебуватиме справжня магія.