Placards

«Імперія ангелів».

Відомий спектакль «Імперія ангелів».
 
   В основі постановки «Імперія ангелів» сюжет знаменитої книги-бестселера Бернара Вербера. Сам твір називають «Одою життя», «присвятою сучасній людині». Видання входить в десятку найпопулярніших книг світу. Тираж «Імперії ангелів» вже перевищив 10 мільйонів екземплярів. І треба визнати, постановка такого шедевра – справа не з легких і вимагає великої
сміливості.
  Головний герой вистави потрапляє на небеса і стає ангелом-хранителем для трьох людських душ: тонкого і вразливого французького письменника, слов’янського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала згодом «Міс всесвіт». У кожного з цих людей – свій шлях, повний помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і протиріччя чекають його на цьому шляху, які помилки і перемоги, – Ви зможете побачити у виставі театру «Візаві».
«Імперія ангелів» – це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії і гумору. У Вистава звучить сучасна російська, американська, французька музика, а також класичні твори світових композиторів.
  

Secret Service

Secret Service – легендарная шведская поп-группа новой волны!
Их называют второй визитной карточкой музыкальной Швеции (после группы Abba). Появившись на сцене в 1979 году, они с легкостью завоевали любовь поклонников поп-музыки по всему миру. Дебютный сингл Oh Susie стал популярным в Европе и далеко за ее пределами, а следующая яркая композиция – Ten O’Clock Postman – моментально заняла первые строчки хит-парадов.
Однако самой известной работой Secret Service считается песня Flash In The Night с третьего альбома Cutting Corners, записанного в 1982 году. Ее узнают, знают и с удовольствием подпевают все. Именно она стала знаковой для знаменитых шведов.
После было еще много отличных композиций, благодаря которым группа занимала верхние строчки музрейтингов: Closer Every Day, Just A Friend For The Night, When The Dancer You Have Loved Walks Out The Door и многие другие.
Пришло время встретится с кумирами вживую! Вернитесь в свой мир беспечной молодости и получайте удовольствие от этого момента!