Placards

«ХОР МОНАХОВ виконує РОК»

Продюсерський центр
RESONANCE GROUP
представляє
«ХОР МОНАХОВ виконує РОК»

Часто буває так, що сама крайня альтернатива знаходиться найближче до дому.
Спільнота шанувальників року виявилося набагато ширше, ніж можна собі уявити. І навіть в світі пустельників, в місцях невідомих, куди рідко проникає очей глобалізації, є люди, що володіють академічними знаннями в історії рок-музики, а також автентичним талантом в її виконанні.

Прийнято вважати, що РОК – це музика протесту.
Проект пропонує слухачеві протест до самої концепції звучання.
Вийшло так, що ченцям не тільки вдалося зберегти суть пісні, а й облагородити композицію, відкрити сенс, який лежить на поверхні і тому так надокучив, що став непомітним для замилених очей.

Одні кажуть, що це – ні з чим не порівнянне музичне переживання.
Інші ж – що це альтернативна реальність року.
Але залишимо оцінки історикам і критикам.

Ченці, об’єднані в хор, офіційно не уявляють ніякої релігії. Це – можливість виконати і дати нове життя надихає розум і серце музиці, створеної найталановитішими людьми планети, музиці, давно увійшла в золотий фонд людства, що стала вже, повсюдно, для одних – класикою, для інших же – гармонією, без якої неможливо жити.

Творчість, завжди залишається в одній площині, через якийсь час перестає діяти. Те, що було незвичним і загрозливо хаотичним позавчора, вчора починає використовуватися першопрохідцями-піонерами, сьогодні стає частиною масової культури, а завтра перетвориться на нудну історію.
Завдання RESONANCE GROUP – не дати рок-музиці стати нудною історією.
Коли сіль втрачає силу, вона стає отрута.

Концерт не має відношення до християнства або будь-який інший релігії, будь-які збіги і асоціації випадкові.
Prodyusersʹkyy tsentr
RESONANCE GROUP
predstavlyaye

“HARDY”

«Для того, щоб вас запам’ятали, необхідно епатувати суспільство, кидати йому виклик, але при цьому не забувати і про музику!». Freddy Merqury (Queen)
Великі Queen! Вже протягом кількох десятиліть залишаються в топі найбільших рок груп світу!
Творці хітів, які по праву стали безсмертними хітами 20 і 21 століття! Музика, яка виховує смак і естетику молодих музикантів! Музика, яка запалює серця! Це все Queen! Симфонічний Шоу Оркестр Hardy запрошує цінителів хорошого року, і шанувальників Queen на грандіозний концерт присвячений цій особливій групі.
Queen в оригінальних аранжуваннях HARDY, і чудовий голос Віктора Романченко, створять не забувається настрій і заряд емоцій в цей вечір. Ви почуєте найвідоміші пісні Queen: We are the champions, I want it all, Dont stop me now, Bohemian Rhapsody і звичайно ж The Show must go on !!!
НЕ пропустіть! Буде жарко! Be Hardy !!!
Диригент, аранжувальник Олексій Андрійчук
Соліст Віктор Романченко

«Для того, чтобы вас запомнили, необходимо эпатировать общество, бросать ему вызов, но при этом не забывать и о музыке!». Freddy Merqury (Queen)
Великие Queen! Уже на протяжении нескольких десятилетий остаются в топе величайших рок групп мира!
Создатели хитов, которые по праву стали бессмертными хитами 20 и 21 века! Музыка, которая воспитывает вкус и эстетику молодых музыкантов! Музыка, которая воспламеняет сердца! Это все Queen! Симфонический Шоу Оркестр Hardy приглашает ценителей хорошего рока, и поклонников Queen на грандиозный концерт посвященный этой великой группе.
Queen в оригинальных аранжировках HARDY , и великолепный голос Виктора Романченко, создадут не забываемое настроение и заряд эмоций в этот вечер. Вы услышите самые известные песни Queen: We are the champions, I want it all, Dont stop me now, Bohemian Rhapsody и конечно же The Show must go on!!!
Не пропустите! Будет жарко! Be Hardy!!!
Дирижер , аранжировщик Алексей Андрийчук
Солист Виктор Романченко