Placards

“МОНОЛОГИ VAGINI”

Монолог Джулиано ди Капуа о Вагине
Понятна моя политика как художника и режиссера. Мне хочется, чтобы этот спектакль любили в первую очередь за качество, за исполнение, а не потому что это скандал и эпатаж. Мне хочется, чтобы шло сарафанное радио, что там хорошо, что там весело, что там грустно. Что там можно прослезиться, проржаться. А не потому что этот спектакль игрался с Мэрил Стрип. Даже этот долбаный запрет – это такая наша своеобразная проверка на качество. Понятно что за это спасибо не скажешь, но я всегда привык видеть хорошую сторону в плохой игре. Понятно даже это отношение в этом ханжеском и пошлом городе, каким стал Петербург в последнее время. Город, где могут раздаваться на Невском проспекте флаеры на стриптиз шоу, которые уже через каждые сто метров. Где тетки голые ходят летом. Короче, все что работает на удовольствие и блаженство мужика – это нормально. Секс в большом городе, где две тетки на афише программы ТНТ трутся – это нормально. Женские бои в грязи мужчинам тоже нравятся. А если скажешь, что у «вагины» есть свои потребности, свои желания, свои надобности, свои условия, то сразу – «цыц, давай к плите…» . Патриархальный, обыкновенный патриархальный строй. Это даже не страшно, это не ново… Это обидно.
В современном обществе женщина – объект, она покупная, она вещь. Казалось это тема позапрошлого века, а нет. В принципе этот спектакль – это серьезная просветительская работа. Пьеса борется как раз именно с этим отношением к женщине. Дело не в «вагине», а в праве на счастье и сексуальное удовлетворение женщины. А сексуальное удовлетворение женщины есть ключ к уравновешенному отношению к своему телу, к своей красоте, к нахождению себя в своих формах. Теперь это не актуально. Теперь есть мода. Теперь надо иметь силиконовые сиськи, силиконовые то, другое. Наверняка есть и силиконовые вагины. Это все обслуживает только мужские интересы. Ну вот пластическая хирургия, например. Про нее можно вещать и делать рекламу на каждом углу.
Я кстати с удовольствием смотрю на новое поколение. У вас нет сильного, взрослого влияния девяностых. И это поколение уже нормально смотрит на вещи. А мое поколение не понимает. Мое поколение трется о силикон намазанных блядей и не понимает, что в таких условиях нет никакого реального удовольствия. Поэтому спектакль актуальный. Поэтому он пользуется успехом. Поздравляю мое поколение. Вы ничем не отличаетесь от пелевинского поколения «пи». Вы не отличаетесь от стандартного общества потребления, которое употребляет женщину как йогурт, как презерватив. Мне скандал естественно на руки, но он мне не нужен ……

«Дискотека 80»

1 березня, в перший день весни, справжнім подарунком буде грандіозний
фестиваль «Дискотека 80» за участю поп-легенд:
THOMAS ANDERS,
SANDRA,
OTTAWAN,
FANSY!
Запрошуємо всіх на свято гарної музики, романтичних спогадів, на
фантастичне, захоплююче шоу, в якому зіллються запальні ритми 80-х, барвисті
костюми учасників, ультрасучасна сценографія, ефектні постановки і оригінальні
творчі знахідки. Свята, любові, відчуттів безтурботним молодості, все цього ми бажаємо
собі і ця атмосфера поглине всіх на фестивалі «Дискотека 80».
Фестиваль «Дискотека 80» – це тригодинний танцювально-музичний марафон, наповнений
улюбленими ритмами eurodance і хітами, або скажімо «ХІТЯРАМИ», у виконанні справжніх
світових поп-зірок, легендарних кумирів кількох поколінь: THOMAS ANDERS, SANDRA,
OTTAWAN, FANSY!

Teulis

Tеатр тіней Teulis:

– Театр – підкорив і здивував багато світові столиці
– Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.
– Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.
   
Театр тіней Teulis представить в 2019 році шоу «Твоя тінь»!
    Щороку для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об’єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в цьому році з шоу «Твоя тінь». У ньому будуть включені фрагменти з уже відомих шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери які ви раніше не бачили.
    Однак на цьому сюрпризи не закінчується. Так само вперше Teulis додасть в шоу взаємодія з глядачем, з цього тепер будь-яка людина сидить в залі зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней можна домогтися неповторною але простий історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючою, щоб зануриться в її події з головою.
     Головні герої шоу «Твоя тінь» мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуються і сваряться, щоб потім, в кінці кінців, об’єднавшись втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою.
      Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна причинити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в зачаровують шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце … За останні 4 роки Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

ретро-комедія МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ НА ВЕЛИКИЙ ЛІЖКА

14 березня на сцені київської консерваторії ретро-комедія МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ НА ВЕЛИКИЙ ЛІЖКА.

Захоплююча ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи …

Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до сих пір. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, що не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного чоловіка для надання практичної допомоги в настільки скрутному і делікатній справі.
Якась місіс Дороті Кембл, до речі, вельми богобоязненнная особа, з острахом і смиренням чекала Державного чоловіка. Її чоловік містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного чоловіка. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення: створення численних фотографій на дому. Його чекає Барбара. Вона володіє єдиною пристрастю: любить фотографуватися.
І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний муж прийшов до любительку фотографуватися, а Фотограф – до жінки, яка чекає на Державного чоловіка.
Захоплююча ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи …