Placards

ЛЮБОВ БЕЗ ПРАВИЛ.    

21 лютого в 19.30, театр ВИЗАВИ представляє комедію Тамари Морозової ЛЮБОВ БЕЗ ПРАВИЛ.
   
Любов і пригоди! Саме це робить наше життя цікавим та незабутнім. На жодні авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і в болоті пристрастей?
Шановні товариші по службі! На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красеня з акуратною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті Боса? І навіщо напиватися до чортиків? І коли врешті-решт «Анечка купить кульки»? Любовні ігри для дорослих і відчайдушних закоханих. Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом!
Театр ВИЗАВИ завжди пропонує глядачеві ЕМОЦІЙНЕ меню. Регіт і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прихильність і емоційні зриви … І, разом з тим, вони галантні і ранимі, милі й зворушливі у своєму прагненні здобути просте людське щастя і любов.
У виставі беруть участь актори кіно і телесеріалів. Ви, звичайно, без зусиль дізнаєтеся їх.
Але що вони витворяють на сцені ?! – такого навіть у кіно не дозволяють. Дві години гарного гумору, легкого флірту і пристрасної, відчайдушної і всеосяжної любові !!!

«Хелавіса» в Києві

Лідер групи «Мельница», композитор і поет, Наталя «Хелавіса» О’Шей займається музикою вже чверть століття: пишучи пісні не тільки на свої вірші, вона також звертається до творчості Бернса, Кіплінга, Гумільова і Цвєтаєвої. Ці пісні, виконувані в акустичному або в електронному вигляді, населені героями середньовічних балад, в них розповідаються химерні історії, в яких реальність переплітається з містикою і казкою.
Ідея записати дуетний альбом, суміш акустики та електроніки, «люціферази» народилася у Хелавіси і Сергія Вишнякова влітку 2016 року. На той момент не був ще навіть записаний альбом «Химера» з групою, але зерно впало в благодатний грунт.
З початку 2017 року почалася робота над новим матеріалом, і відразу стало зрозуміло, що це зовсім не мірошницькі пісні. Хелавіса трохи навчилася читанню, Сергій зібрав звучання з акустичних інструментів і семплів з електронних бібліотек. «Таким чином, у нас потихеньку склалася двухчастная платівка – в ній є принципово новий авторський матеріал і ряд каверів на наші улюблені пісні, яким, ми сподіваємося, ми дали нове життя», – каже Хелавіса про новий альбом.
У новій концертній програмі люціферази прозвучать як зовсім нові пісні таємничої планети, так старі пісні з репертуару Хелавіси, мінімалістичні версії пісень «Мельница», улюблені кавери.