Résonance

26 грудня, 19.00, Концертний зал НТУУ (КПІ)
Багато хто вже знає, що оркестр «résonance» – група музикантів, не зовсім схожа на всі інші оркестри сьогоднішнього дня.
У той час, як інші активно створюють шоу, всіляко догоджаючи публіці, «Resonance» залишається групою анахоретів, яка давно втекла від цивілізації, щоб займатися музикою, і багато років, у вільний від концертів час, живе в печерах, під камінням і при повній темряві. Барабанщик за час турів, наприклад, не бачив жодної живої людини, бас-гітариста виростили ведмеді (вони ж пізніше і навчили його грати на басу), а скрипалі абсолютно розучилися розуміти російську мову.]
І ми б і далі так жили в самоті, якби не одна знаменна подія. З нами, як трапляється -здец або ураган, трапився новий альбом. І протистояти цьому не представлялося можливим.
У відокремленому місці, високо в горах, куди просто так не добратися. На кордоні з Румунією і здоровим глуздом, в оточенні свіжого повітря, звуку дощу, вітру і каміна був записаний альбом «Ультрафіолет».
Музиканти за час запису спалили півторарічний запас дров, а звукорежисер практично навчився розмовляти на трьох говірками птахів. Новий студійний альбом. Початок своєї власної музики. Це – нова ера Резонансу.
Група «résonance», хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто зараховується до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.
Репертуар гурту – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.
Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твори – саме те, що композитор спочатку в неї вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки проробленим аранжуванням спеціально для групи «résonance».
Музиканти групи «résonance» – це викладачі консерваторій, в минулому музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюючих по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

Вас може зацікавити

Додати коментар