Афіша

Er.J.Orchestr

10 жовтня відбудеться Концерт легендарної групи Er.J.Orchestra, що її творчість склалася ще 30 років тому. Роком створення групи вважають 1989р. На той час естетика Er.J.Orchestra була унікальною для української сцени тим, що вони грали переважно акустичну музику, що базується на інтерпретації та відтворювання середневічних та славянских мотивів, що їх органічно поєднували з народним, джазовим і академічним звучанням. Er. J. Orchestra був відмінний тим, що використовував широку палітру музичного звучання, від народних інструментів, класичних акустичних та різних перкуссій, що дозволяло створювати унікальне звучання, особливе емоційне забарвлення, та цікавий змістовний контекст.
Повернення на велику сцену Er.J.Orchestra відбудеться з проектом DUB WIRE EXPERIENCE– це яскраві композиції в стилістиці world music із сучасними інтонаціями, та інтуїтивно-імпровізаційним вокалом Maria Kebu.
Така трансформація етнічного та сучасного матеріалу, через особисте осмислення, створює унікальний музичний простір DUB WIRE EXPERIENCE .
Er. J. Orchestra, окрім сольних концертів в Україні був учасником фестивалів, приймав участь в музичних перформансах Польщі, Венгрії, Літви, Франції.
«Dziky Polja», Desember 1990, Krakow, Poland
«Mission», Mars 1991 Paris, France
«The Third Angel» Musical Performance in STU Theatre, May 1991, Krakow, Poland
«Kalaka Nemzetkozi» Folk Festival, July 13-14, 1991, Misshkolts, Hungary
«Dniprogastrol-93» (Jazz Fest), May 23-29, 1993, Kyiv, Ukraine
«Горизонты Джаза-93», April 7-10,1993, Kryvyi Rig, Ukraine
«Radom Jazz Days-96», May 24-26, 1996 Radom, Poland
«Kulturprojekt Kiew» (15 Jahre Kulturwerkstatt Trier,TUFA), February 1, 1997, Trier, Germany
«Никополь-99» (Jazz Fest), Novemder 9-10, 1999, Nikopol, Ukraine
«Vinnytsia JazzFest», September 1-2, 2001, Vinnytsia, Ukraine
«Kunsthalle Faust» (Musikfestival über die Welt), January 31, 2003, Hannover, Germany
«Джаз-карнавал в Одессе-2003», September 18-21, 2003, Odessa, Ukraine
«Kaunas Jazz 2006», April 2006, Kaunas, Lithuania
«Єдність» Jazz Fest, Mars 17, 2007, Kyiv, Ukraine
«Єдність Jazz Fest, Mars 18, 2011, Kyiv, Ukraine
Love (Ethno-Jazz Project) Er.J.Orchestra and Nikolai Oorzhak, February 21, 2013, Kyiv, Ukraine

Було видано на CD три сольних альбома, два концертних і альбом з поезією Сергія Соловьев

«Самотність у мережі»

Вистава «Самотність у мережі». Київська консерваторія

Прем’єра! Головний польський бестселер початку XXI століття,
найвідоміший і самий неоднозначний роман Януша Вишневського “Самотність в Мережі” – це історія в листах про заборонену і таку жадану любов.
Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.
Ця історія викликала багато суперечок, але нікого не залишила байдужим, адже багатьом людям знайомі і сумніви, і надія, і побоювання, які викликає знайомство в інтернеті і стосунки на відстані. Ось і вони так познайомились. Вона з Польщі, він — з Німеччини. Їх випадкова переписка переросла у справжню пристрасть. Але чи варто зустрічатися і кого ми любимо більше: реальну людину, чи образ, який створила наша уява зі слів, чекання та самотності? Та й взагалі, чи можна назвати це коханням? А якщо й так, що гірше — відстань чи зустріч?
Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових. Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика. В ролях:
• Тамара Морозова,
• Євген Бельтюков,
• Ірина Марчук,
• Кирило Шевченко.
Коли: 21 жовтня, 19:30 – 21:30
Де: Київська консерваторія,вул Архітектора Городецького 1-3/11
Скільки:190-490 грн.

“Оргія Праведників”

“Оргія Праведників” у Києві з презентацією нового альбому “Час будити королів”!
Хто ми в цьому, на очах в світі, що очах змінюється? Це питання тривожний для кожного, хто намагається утримати себе в межах старих форм, знайти точку опори. Але всі опори неминуче будуть зметені, форми розплавлені, і не потрібно цього боятися – навпаки, час знайти свою початкову природу, час будити королів, час відчути себе саламандрою, що купається в вогняному потоці, згадати, що згідно Геракліта і Книзі Сяйва ми і є Вогонь, Який чинить форми. Образ вогню, розплавленої магми часто приходить на розум кожному, хто дивиться на публіку під час рок-концертів. Саме за відчуттям всеєдності, падіння кордонів і йдуть на концерти люди, це – поклик Вогню, поклик пам’яті про те, ким ми насправді є. У людини два шляхи: вчиплятися щосили в звичне і бути з’їденим страхом знищення, або вчитися бути вічним, а значить – бути Єдиним, Бути Вогнем, який не знає кордонів. Приходьте! Буде, як говорив співак Сяйва Єгор Лєтов, – «здорово і вічно»! Від пісні до пісні ми будемо йти підриваючи себе зсередини і знаходячи Радість, яка ніколи не починалася і ніколи не скінчиться!

Поважна публіка, ми чекаємо Вас!

Початок: 24 жовтня 2021р. о 19:00

Безопасный Праздник для Вас!
Подари себе настроение и фантастические эмоции!
Событие будет происходить в соответствии с требованиями МОЗ Украины

Tеатр теней Teulis :

– Театр – покоривший и удививший многие мировые столицы
– Оригинальное сочетание высококлассной акробатики, театра, оптических иллюзий, отличного звукового сопровождения и потрясающих видеопроекций.
– Cамый необычный и самый востребованный театр сегодня.

Театр теней Teulis представит легендарное шоу «Твоя тень»!
Каждый год для театра был знаменательным по-своему. Новые формы, технические решения и новые возможности. Всех их хочется объединить и показать с лучшей стороны. Именно поэтому театр возвращается на сцену в этом году с шоу «Твоя тень». В нем будут включены фрагменты из уже известных шоу «Повелители теней» и «Вечная история», а также номера которые вы раньше не видели.
Главные герои шоу «Твоя тень» мечтают снять фильм. На протяжении всей истории они будут путешествовать по своим воспоминаниям, влюбляются и ссорятся, чтобы потом,в конце концов, объединившись воплотить свою мечту. И, уверены, после просмотра каждый найдет то, что искал. Возможно в этот же день, а возможно чуть позже, как и герои истории, которые заслуживают счастливого финала за свое упорство и смелость быть собой.
Театр Теней Teulis доказывает, что все фантазии можно притворить в жизнь с помощью теней человеческого тела. Вы окунетесь в завораживающие шоу и захватывающую дух хореографию, которые с легкостью пленят Ваше сердце… За последние 7 лет Театр Теней TEULIS был финалистом крупнейших талант шоу в Италии, Турции, России, Чехии и Словакии. Гастролировал в Финляндии, Швеции, Польше, Чехии, Белоруссии в Японии 35 тысяч зрителей стоя провожали артистов.


Отрывок из шоу / “New York” – https://www.youtube.com/watch?v=wSvDuNEJlkk
Отрывок из шоу / “Gatsby”- https://www.youtube.com/watch?v=YczPt3Me_q0
Отрывок / “Поющий страус”- https://youtu.be/naw7SrU52Yo
Отрывок из шоу – “Вечная история” – https://www.youtube.com/watch?v=EH4LLWonmGY

ДИСКОТЕКА 80-х

В рамках фестиваля «Дискотека 80-х» впервые в Киеве состоится долгожданный сольный концерт легенды мировой поп-музыки ДИТЕРА БОЛЕНА! 06 ноября 2021 года продюсер, композитор и автор суперхитов исполнит все самые известные песни Blue System и Modern Talking.
После распада Modern Talking в конце 1987 Дитер Болен создал группу Blue System, бессменным лидером которой и остался. За время существования группы, было выпущено 13 альбомов, 30 синглов и снято 23 видеоклипа. Blue System стала практически сценическим псевдонимом Дитера Болена. Имя Дитера Болена, одного из самых популярных и успешных музыкантов, композиторов, продюсеров и исполнителей, навсегда вошло в историю современной поп-музыки и сделало его живой легендой. Каждый концерт Дитера Болена — это настоящий ошеломительный праздник для поклонников его творчества. Грандиозное шоу, наполненное невероятной энергетикой, заводящей зрителей с первых аккордов его бессмертных хитов, будет дополнено выступлением диско дивы – Лиан Росс, ни один сборник хитов «Диско 80-х” не обходится без этой певицы.
Дитер Болен написал большое количество музыкальных произведений и сотрудничал с огромным количеством музыкальных исполнителей. Всего в багаже музыканта работа более чем с 70 исполнителями, среди которых Томас Андерс, Бонни Тайлер, Си Си Кетч, Крис Норман и многие другие.
06 ноября Киев не устанет танцевать и подпевать любимому Дитеру, ведь почти каждый житель нашей страны старше 25 лет знает тексты всех его суперхитов!
Это будет праздник для всех любителей ДИСКО. Вы не должны это пропустить!