Афіша

“СЕВЕРНЫЙ ФЛОТ”

Группа Северный Флот – легендарные музыканты группы Король и Шут выступят в Киеве 4 ноября в клубе «ATLAS”.
С момента своего основания группа «Северный Флот» выпустила несколько синглов и два студийных альбома, каждый из которых имеет свою уникальную смысловую составляющую, а также «живой» фильм-концерт , который был успешно презентован этой весной.
Будучи участниками самых известных рок-фестивалей, лидерами чартов iTunes, Google Play, посетив множество городов Восточной Европы, Францию, «Северный Флот» на сегодняшний день являются достойными представителями музыкальной рок-сцены.
И «Северный Флот» надвигается снова — в большой осенний тур в поддержку нового сингла, предваряющего следующий студийный альбом группы.
Запись грядущего сингла проходила на легендарной петербургской студии «Добролет», звукорежиссером выступил Андрей Алякринский, известный по работе с Tequilajazzz, Кирпичи, Marksheider Kunst, Сплин и многими другими именитыми коллективами. Ключевое определение для нового релиза — эксперимент. Сингл записан в атмосфере творческой импровизации, без ориентиров на какие-либо стили и направления. «Новое дыхание», чистое творчество, просто музыка, какой её видит группа. Уже сейчас можно сказать, что эксперимент себя оправдал, и запись третьего полноформатного альбома будет происходить на «Добролете» в сотрудничестве с Андреем Алякринским.
В этот вечер поклонники петербургских рок-викингов услышат новый сингл из трех песен и все самые громкие и запоминающиеся хиты группы с альбомов «Всё Внутри» (2014) и «Мизантропия» (2016). , золотые хиты гр. Король и Шут и зонг оперы TODD.
Авторский видео-ряд к каждой композиции, позволяют полностью погрузиться в атмосферу песен группы.
До встречи!
“MUSE” – 07/11

unnamed

“MUSE”  official tribute band – “Music Renascence”.  

MUSEсегодня являются одной из лучших групп современной рок музыки. Бесчисленное количество наград, полные стадионы фанов по всему миру, оригинальное ни с чем не сравнимое звучание и конечно же просто невероятные живые выступление от которых просто мурашки по коже и захватывает дыхание! Пожалуй мало кто до сих пор остается равнодушным к этой великой группе. MUSE стали настоящими новаторами мире музыки. Использование электроники, тяжелых гитар, виртуозных фортепианных пассажей и удивительно высокий вокал сделал их уникальный стиль. Продовжувати читання “MUSE” – 07/11

Арсен Мірзоян

Чоловік, який вміє дивувати.

Завжди непередбачуваний, новий та незмінно справжній

Арсен Мірзоян дасть великий сольний концерт у Києві.
Четвертий альбом артиста буде презентований глядачу

30- го листопада у Жовтневому палаці.

“Попереджаємо! Ви купуєте квиток на подорож в інший світ.

Вам доведеться на пару годин залишити планету Земля

разом з нами;)”-А.М.
Відлік почався!

ТЕМПЕЙ НАКАМУРА


01 грудня, 19.00,
Концертна зала НТУУ(КПІ)
Піаніст-віртуоз
Темпей Накамура
Темпей Накамура – яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років. Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок. Саме в цей час він повстає проти системи шкільної освіти, а через півроку залишає школу та йде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. Коли Темпею виповнилося 17, він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя. Спочатку майбутній композитор навчався в Університеті мистецтв в місті Осака, а в 2006 році він поїхав на навчання до Нью-Йорку.
У 2007 році Темпей Накамура на волонтерських засадах розпочинає проект “Hidden Concert Tour” (Прихований концертний тур) в горах півострова Кіі, всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Завдяки йому кожні два роки жителі гірських глибин мають можливість насолодитися професійним живим звуком фортепіанної музики.
У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом “TEMPEIZM” (Темпеїзм), в листопаді 2009 року – другий альбом “TSUBASA” (Крила). У той же час видавництво Poplar Publishing випустило його біографічну книгу есе. Оригінальність композицій і стилю Темпея привернули увагу засобів масової інформації та були освітлені телебаченням, радіо і пресою.
У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.
У березні 2012 звукозаписуюча компанія Nippon Colombia випускає третій альбом “PHOENIX” (Фенікс). Альбом включає в себе сюїту “Подорож до Європи” (т. 1), натхнення для створення якої Темпей Накамура отримав під час свого першого європейського турне, коли відвідав 12 країн. “PHOENIX” включає в себе також кілька треків, присвячених Великому східно-японському землетрусу, які стали початком Благодійного проекту для Тохоку «Rising Sun».
Зараз його радо приймають в Його талант до віртуозної гри був високо оцінений у всьому світі – Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словакії, Білорусі , у тому числі і в Україні.
Візит артиста в Україну відбудеться за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря СікорськогоСайт Темпей Накамура:
http://tempei.com/