Новини

З НОВИМ 2020 РОКОМ !!!!

Дорогі друзі, концертне агентство “ПЕРЕКРЕСТОК”” від щирого серця вітає вас з наступаючим Новим Роком!

Це був чудовий рік, насичений безліччю концертів і яскравих заходів! Ми дуже раді були бачити всіх вас в концертних залах і чути приємні відгуки про нашу роботу. А особливо приємно, бачити ваші фото з хорошим настроєм прямо з концерту!

В цьому році ми ще більше розширили сферу нашої діяльності, щоб запрошувати для вас самих кращих і цікавих артистів! І стали ще частіше організовувати гастролі містами нашої прекрасної країни! А на новий 2020 рік, за традицією, ми приготували деякі приємні сюрпризи у вигляді нових, грандіозних концертів, про які ви дізнаєтеся зовсім скоро!

У Новому Році весь наш колектив бажає вам безмежного щастя і душевного тепла і звичайно ж найкращою для вас музики. Завжди ваше, концертне агентство “ПЕРЕКРЕСТОК”.

15 жовтня 2019 року, групі «МЕЛЬНИЦА» виповнилося 20 років!


15 жовтня 2019 року, групі «Мельница» виповнилося 20 років. Хороший вік, коли можна зріло оцінити, що вже зроблено, що має бути зроблено, коли можна ставити усвідомлені завдання і грамотно їх вирішувати. Попереду так багато цікавого, незвіданого, так багато неохоплених тим для пісень, так багато невикористаних музичних фарб. І спокуса спробувати все це дуже велике!

Величезне спасибі всім нашим шанувальникам, які протягом цього величезного терміну завжди підтримували групу, брали її зміни і вірили, що шлях, обраний «Мельница», вірний! Ви – наша найголовніша нагорода за ці два десятиліття!
З нагоди свята на YouTube вже можна подивитися документальний фільм про групу, знятий силами Олександра Карпова (JIVU Production).

Харків – https://kharkov.internet-bilet.ua/melnica

Київ – https://kiev.internet-bilet.ua/melnica

Одеса – https://odessa.internet-bilet.ua/melnica