НОВОРIЧНИЙ ПОДАРУНОК від Театру Тіней “TEULIS” – прем’єра вистави «ПОПЕЛЮШКА і 3D ФЕЇ»

zolushka_site

НОВОРIЧНИЙ ПОДАРУНОК  від Театру Тіней TEULIS                                                                                                                                                                                – прем’єра вистави «ПОПЕЛЮШКА і 3D ФЕЇ»

Сім’ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн, в захваті аплодували на виставах театру тіней “TEULIS”.                                                                              Настав час прем’єри, нової дитячої вистави  «ПОПЕЛЮШКА і 3D ФЕЇ»

В основу сюжету вистави лягла знаменита історія, яка була написана Шарлем П’єро.

Жила була дівчинка, радісна і безтурботна. Вона була оточена любов’ю і увагою. Скоро настав час, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою Мачухою та її донькою.
На превелике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням і працьовитістю, і за це була винагороджена сповна.  У казки «Попелюшка і 3D феї» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що в наш час все відбувалося б саме так, як і 200 років тому …?
Принц, його батько Король і ще кілька нових героїв, стануть яскравими представниками сучасного 3D світу.
Поєднання жанру Театру тіней та 3D технологій, створення авторської музики композиторами найвищого рівня, роблять стару історію нової та унікальною.              Самий незвичний і вражаючий театр, що вразив талантом і майстерністю глядачів усього світу. Театр, що змусив Європу, Америку і Азію затримавши подих слідкувати за своїми виставами, спеціально для дітей України на новорічні свята презентує  нову дитячу виставу «ПОПЕЛЮШКА і  3D ФЕЇ»!

 

Найяскравіша  новорічна прем’єра від театру тіней TEULIS”     –  «ПОПЕЛЮШКА і 3D ФЕЇ»

 

Дітям до 5-ти років без надання окремого місця вхід безкоштовний.

ПРИДБАТЬ  КВИТОК :

https://1001bilet.ua/1870-teatr_tenej_teulis.html

http://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/teatr_tenei_teulis.html

http://parter.ua/ua/event/novyi_rik/teatr_rosiiskoi_dramy_im_lesi_ukrainky/11113.html

 

 

Вас може зацікавити

Додати коментар