ДИСКОТЕКА 80. C.C.CATCH, BONEY M. LIZ MITCHELL, DIDIER MAROUANI, AFRIC SIMONE

ДИСКОТЕКА 80. C.C.CATCH, BONEY M. LIZ MITCHELL, DIDIER MAROUANI, AFRIC SIMONE
Эдуард Светлий

7 березня у Палаці Спорту в черговий раз неймовірно яскраво і ефектно пройшла дискотека 80! У цей день, як ніколи, відчувалася весна, адже артисти подарували чудовий настрій усім глядачам, а також привітали дівчат з 8 Березня. Склад цього вечора як завжди був унікальний і приємний: C.C.Catch, Boney M. Liz Mitchell, Afric Simone і Didier Marouani. Перш ніж розповісти про сам концерт, хочеться відзначити публіку. З кожним концертом зустрічаєш більше і більше людей, яких бачив на минулих фестивалях. І за весь час проведення такого формату виступів, організаторам вдалося згуртувати фанатів диско в одну дружну сім’ю.

Відкривав концерт Afric Simone з його запальним хітом Hafanana. З перших же секунд зал наповнився енергійною і доброзичливою атмосферою, а сам Afric демонстрував дивовижну харизму і юнацький запал, не дивлячись на свої 80 років. Все таки дуже багато залежить від того, хто першим виходить на сцену, адже він задає настрій на весь концерт і Afric впорався з цим відмінно!

Другим на сцену вийшов Didier Marouani зі своєї космічної музикою Magic Fly і Symphony. Дідьє був настільки відкритий перед глядачами, що навіть спустився зі сцени і просто грав, оточений натовпом. Це було дуже незвично, як і його виступ в цілому.
Третіми глядачів порадувала група Boney M у виконанні позитивної Liz Mitchell. Увесь її виступ був схожий на одну велику і щиру посмішку, яку вона дарувала кожному в глядацькому залі. Звичайно ж прозвучали всі кращі хіти групи і наповнили зал тим самим духом 80х і танцювальним настроєм. Але найприємнішим було спільне виконання пісень, все таки є щось дивовижне у тому, коли зал хором підспівує улюбленому артистові.

У фіналі концерту виступила королева дискотеки 80х – незрівнянна C.C. Catch. Вона вже приїжджала до Києва на концерт дискотеки 80, але її виступ хочеться дивитися знову і знову. Драйв, енергетика і просто дуже динамічний виступ без перерв. Кожна пісня, кожна мелодія знайома всім і це додавало атмосфери чогось рідного, добре знайомого.

Концерт вийшов дуже класним і унікальним. Концертне агентство “Перекресток” кожен раз знаходить чим здивувати найдосвідченіших глядачів. Стабільність в якості звуку і організаційних питаннях також дуже приємно сприймалася постійними і новими глядачами.

Але крім концерту “Перехресток” приготували для всіх фанатів дискотеки 80 особливий сюрприз. Їм вдалося те, що багато хто не міг навіть уявити, а саме домовитися про приїзд короля дискотеки 80, людини, без якого епоха диско не була б такою. І це звичайно ж Dieter Bohlen, талановитий композитор і учасник групи Modern Talking. Його концерти настільки рідкісні і цінні, що я вже з захопленням чекаю його виступу! 5 грудня 2020 року відбудеться нова дискотека 80 і я б радив вам подбати про квитки заздалегідь, тому що це буде найбільш очікуваною подією для всіх любителів золотої епохи диско.

Додати коментар