Хелавіса – 11.04.2020 р.

Якщо десь за межами нашої галактики – на далеких планетах – в оточенні краси ідеального світу живуть незбагненні герої язичницьких п’єс і слухають старовинні перекази під кришталевий звук арф, то вони чують саме цей голос.
Голос, який став унікальним феноменом у вітчизняній і світовій фолк-музиці. Хелавіса (Наталія О’Шей) – беззмінний лідер групи “Мельница” – однієї з кращих російських груп, що грають акустичні та електроакустичні композиції.
Саме “Мельница” колись змінила ставлення аудиторії до фолку, і зробила цей жанр таким популярним, яким ми бачимо його сьогодні.
Дослідження планети люціферази йде повним ходом. Героїчні перші поселенці зустрічають на своєму шляху воронів, драконів і загадкових саламандр, але при цьому не забувають зберігати і цінувати спогади про Старої Землі. Концертна програма Хелавіси і Сергія перенесе слухачів на багато макроліг в глибокий космос і на багато століть назад і вперед у часі. Як завжди, це безкомпромісне шоу двох – тільки арфа і гітара, тільки два голоси, виразний світло і кришталевий звук.
11 квітня 2020 року тільки на один вечір Будинок Офіцерів перенесеться в світ космічних кораблів і далеких світів, дивних істот і дивовижних сказань. Концертна телепортація відбудеться в компанії дивовижною Хелавіси – душі і голоси групи “Мельница”, а допомагати в цій подорожі їй буде Сергій. Разом музиканти представлять своїм шанувальникам нову програму Саламандра. Не пропустіть шанс потрапити на унікальну подію!

Додати коментар