Група”Северный флот” відсвяткує 5 річчя

Група “Северный Флот” готується відсвяткувати 5-річчя

Група “Северный флот” відсвяткує 5 річчя
Група «Северный Флот» анонсує ювілейний тур. Концерти, присвячені 5-річчю колективу, пройдуть в різних містах Росії в другій половині 2018 року. Група «Северный Флот» була заснована колишніми учасниками групи «Король и Шут» в 2013 році. Колектив грає сучасну рок-музику, в якій переважають такі жанри, як хард-рок, альтернативний метал і індастріал метал. За роки творчої активності колектив записав три повноформатні пластинки. Ювілейний тур гурту «Северный Флот» стартує у вересні. В рамках майбутніх гастролей колектив відвідає десятки міст Росії, а також виступить на Україні. Крім своїх головних хітів музиканти також представлять матеріал нового студійного альбому.
Нагадаємо, що останній на поточний момент студійний альбом групи «Северный Флот» називається «Іной». Його реліз відбувся навесні 2018 року. Проект реалізований за фінансової участі шанувальників колективу за посередництва краудфандінг-майданчика «Планета».

«Северный Флот» – група, заснована в 2013 році музикантами панк-колективу «Король и Шут» після смерті фронтмена і лідера Михайла Горшенєва. Незважаючи на очевидну спадкоємність, колектив грає музику, відмінну від тієї, з якою асоціюється команда-попередниця. Жанри, в яких працюють музиканти – це хард-рок, альтернативний метал і індастріал-метал. Історія групи «Северный Флот» Передумовою до появи цього колективу послужила смерть Михайла Горшенєва. Легендарний музикант раптово помер в ніч з 18 на 19 липня 2013 року в себе вдома в Санкт-Петербурзі. Незважаючи на пропозиції спадкоємців Михайла і колег по цеху, колишні учасники групи «Король і Шут» не захотіли виступати під колишньою назвою і експлуатувати старий матеріал, а оголосили про створення нового колективу, репертуар якого планується скласти з авторського матеріалу.
Роль лідера і автора пісень взяв на себе гітарист «КиШ» Олександр «Ренегат» Леонтьев. До кінця 2013 року музиканти гастролювали по містах Росії, виконуючи пісні «Короля і Шута». З нового матеріалу в сет-листі присутня лише композиція «Стрелы», яку музиканти записали в серпні 2013 року і випустили у вигляді синглу в кінці жовтня. Тоді ж було оголошено про початок роботи над дебютним альбомом, автором матеріалу для якого став Олександр Леонтьєв. Прощальні гастролі «КиШ» завершилися в грудні 2013 року, після чого музиканти взяли невеликий тайм-аут, а вже в лютому 2014 приступили до активної роботи над новими піснями. Спочатку музиканти не планували відмовлятися від виконання пісень, що входили до репертуару групи «Король и Шут».
За словами гітариста Якова Цвіркунова, в концертному сет-листі вони повинні були складати добру половину. Однак це не сподобалося одному з авторів матеріалу – Андрію Князеву, що нині очолює групу «КняZz», який заборонив групі «Северный Флот» виконувати пісні його твори. Таким чином, потенційний репертуар колективу помітно скоротився і музикантам нічого не залишилося, як зайнятися написанням власні творів.

Восени 2014 року група випускає дебютний альбом під назвою «Все Усередині». Його виходу передувала поява трьох синглів: «Стріли», «Вперед і вгору» і «Народжений вбивати». У листопаді музиканти зіграли перший великий сольний концерт в Москві, а через деякий час відправилися в перший гастрольний тур. Крім нових творів музиканти виконували пісні, що увійшли до альбому «Todd», а також деякі ранні пісні групи «Король і Шут».
На весняних концертах 2015 музиканти представили кілька нових композицій, з чого шанувальники зробили висновок, що група вже працює над новим матеріалом. Влітку колектив представив два сингли – «Революція на виліт» і «Піднімаючи стяг», записані на студії Astia в Фінляндії при безпосередній участі фінського саундпродюсер Ансі Кіпей. Там же колектив вирішив записувати свій другий номерний альбом «Мізантропія», реліз якого призначено на початок березня 2016 року. У 2018 році колектив записує третій номерний альбом, який отримав назву “Інший”. Реліз платівки заплановано на квітень. Походження назви групи Назва «Северный Флот» музиканти запозичили у однойменної композиції, яка входить в альбом групи «Король і Шут» «Бунт на кораблі». За словами Олександра Леонтьєва, назва означає не тільки спадкоємність колективу, а й відсилає до вікінгів і норманам. До речі, саме вікінгами жартома називав музикантів свого колективу Михайло Горшеньов. Северный Флот – кліпи офіційні Прем’єра першого кліпу гурту «Северный Флот» відбулася 22 квітня 2014 року. Основою для нього послужила композиція «Вперед і вгору».
Ролик зняв режисер Олег Заян за сценарієм Олександра Леонтьєва. У грудні 2015 року колектив представив свою другу офіційну відео. На цей раз екранізували композицію «Революція на виліт». Зйомки пройшли влітку 2015 року за керівництвом режисера Володимира Богомолова. За версією порталу «Репродуктор» цей ролик в увійшов в топ 10 кліпів 2015 року.

Додати коментар