«Татусеві Олімпоса»

«Татусеві Олімпоса»
прес-реліз

У 2018 році пісня з романтичною назвою «Темно-оранжевий захід» миттєво розлетілася по інтернету: тисячі підлітків в різних містах перекидали один одному запис і змагалися, хто крутіше зробить кавер. Замислений тинейджерский голос меланхолійно наспівував під засмучену гітару: «Ти так хотіла показати йому прокурений балкон. У тебе сльози на очах, у нього – цілий горизонт … »
Незабаром з’ясувалося, що автор – Давид Сайфуллоев з Волгограда. Перший куплет і приспів «Темно-помаранчевого заходу» Давид склав в дванадцять років, а потім про цю пісню забув, став писати нові – про паралельні світи, зомбі, школі, космосі і підліткового кохання. І тільки через пару років дописав свій перший хіт, швидко підкорив молодь різних міст.
У тому ж 2018 Давид зібрав свою групу і придумав назву «Батьків Олімпос», відсилає до пісні «стильових» Макса Коржа. В команду покликав шкільного приятеля Льоню Альошина і Даню Сущенко, з якими грав у футбол. Потім в паблік, присвяченому поезії Йосипа Бродського, Давид познайомився з Лізою Андрєєвої і покликав її грати в групі на клавішах. Через кілька місяців вони дали перший концерт в рідному Волгограді. Без таргета, PR-підтримки та маркетингової реклами зібрався повний зал – 300 зачарованих, верещали школярок, які хором співали «Темно-оранжевий захід», «Осінь», «Не перегорить».
«Якось в школі ми стояли в коридорі разом з моєю однокласницею, – іронічно згадує Давид Сайфуллоев. – І я їй кажу: «Так, ми ось група« Батьків Олімпос », а вона відповідає:« Відсталі ». А недавно вона разом з однокласницями у нас проходки на концерті в Краснодарі випрошувала. Люблю такі казуси ».
До літа 2019 інстаграме у 18-річного Давида було вже 30 000 передплатників, а «ВКонтакте» число шанувальників групи стало наближатися до позначки 100 000. Після виходу двох EP почалося божевілля – менше ніж за місяць міні-альбом «Ніякого андеграунду!» Прослухали більше мільйона разів.
Незабаром смартфон директора групи Валерія Кущевий розжарився від дзвінків регіональних промоутерів. Взимку 2019 і навесні 2020 року «Батьків Олімпос» з нетерпінням чекають в 38 містах – від Мінська до Владивостока, від Краснодара до Мурманська.
«Я постарався хлопцям вселити, що якщо ми беремося за цю справу, хочемо підкорювати вершини, то потрібно віддаватися на всі сто відсотків, – впевнено заявляє Сайфуллоев. – Але, я крім музики, нічого іншого і не роблю, бо не вмію. Як мене в дванадцять років переклинило, так я і зрозумів, що нічим іншим більше займатися не буду ».
Перший концерт в Києві пройде 16 березня в клубі «Атлас». Що ж побачать глядачі? По-перше, молоду і зухвалу команду з Волгограда, що грає злегка сируватий поп-панк. Шикарного фронтмена Давида Сайфуллоева, який закінчує писати великий концептуальний альбом. Клавишниці Лізу, знає напам’ять усю поезію Срібного століття. Бас-гітариста Льоню Альошина, який навчився грати на інструменті пару років назад, вигравши на спір у друзів новий айфон. Барабанщика Даню Сущенко – він ще вчиться в школі, але вже добре вихований на правильній музиці: Noise MC, «Нерви» і Хаскі.
Пропалені фахівці музичної індустрії відразу розгледіли потенціал групи: критик Олександр Кушнір назвав «Батьків Олімпос» «головним інтернет-проривом 2020 року», Леха Ніконов з групи «Останні танки в Парижі» оголосив себе їх шанувальником, ідеолог «Дикої м’яти» Андрій Клюкин запросив групу виступити наступного літа у себе на фестивалі.

Посилання на треки: : https://music.yandex.ru/artist/6407566?from=serp
Посилання на соцмережі групи: https://vk.com/fatherstracksuit/
Концертні відео:: https://youtu.be/wHSM8wYZ-Bg

                                  https://youtu.be/nxxlgvFgNiI

Додати коментар