ГУРТ”МЕЛЬНИЦА” В КИЄВІ

20 січня 2019 року в Концертному залі НТУУ (КПІ) група “Мельница” з програмою «Різдвяні Концерти». Колектив готує особливу святкову і чарівну програму, створюючи справжню казку на сцені.
Їх творчість наповнене міфологією, народним фольклором як древнім, так і сучасним. Творчість групи – це чудовий симбіоз всіх часів. Завдяки їм, фолк знайшов справжню популярність і вийшов на один рівень з такими жанрами як рок. Млин стала грандіозним проривом, довівши що фолк може бути в різних інтерпретаціях, це і привернуло безліч шанувальників. Тепер вони легко збирають не тільки кращі зали, а й стадіони. А концертні програми групи завжди самобутні і професійні.
До Києва з Різдвяною програмою «Мельница» приїжджає вперше. Група подарує можливість наповнити життя добрим диво. Відомий художник Вася Ложкін створив спеціально для артистів святкову афішу, на якій зобразив їх у вигляді своїх фірмових котів. Різдвяна програма – святкової, легкої і трохи іронічною, створивши особливу атмосферу в залі. Їх сучасна міфологія оживе перед гостями, ставши реальністю.

Додати коментар