МЕЛЬНИЦА

Восени група «Мельница» представить нову концертну програму
«Альхімейра. Найкраще ».

Це завершальний акорд історії, в якій група «Мельница» жила без малого останні п’ять років. У новому шоу буде зосереджено все найкраще зі світу всесвіту «Альхімейра». У програму «Альхімейра. Найкраще »увійшли найулюбленіші слухачами пісні і найвідоміші хіти групи.

«Цією програмою група закриває чергову масштабну сторінку своєї історії і відкриває нову – підготовку до ювілею. Аудиторію чекає ретельне вивірена музична драматургія, потужний звук, фантастичний світ, а найголовніше – незмінна любов, з якою ми віддаємося своєї творчості і якою без залишку ділимося з шанувальниками », – каже Хелавіса.

«Млин» – російська фолк-рок-група з Москви, грає акустичну і електроакустичних музику. Інструменти: ірландська арфа, флейта та інші духові, акустична гітара, електрогітара, барабани, бас-гітара.
Музичний напрям, в якому працює група, прийнято відносити до фолк-року, однак в числі творчих орієнтирів музикантів незмінно виявляються: Led Zeppelin, Pink Floyd, U2 та інші.
У своїх піснях основний автор групи, Наталія О’Шей, лінгвіст за освітою, спирається на широку палітру образів всієї індоєвропейської міфології і традиції класичної російської поезії.

https://1001bilet.ua/735-koncert_grupa_melnitsa_v_kieve.html

Вас може зацікавити

Додати коментар