«HARDY ORCHESTRA»

Цей вечір подарує Вам справжне свято!
Зустрічайте!
Симфонічний шоу — оркестр «HARDY ORCHESTRA » — улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента — Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючсь байдужими.

У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Лише справжня музика! Це буде справді HARDY!
Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим 🙂

В програму «I love Rock – N Roll» , входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих групп :
Rolling Stones, Scorpions, Bon Jovi, Queen, Eagles, Metallica, AC/DC,
Led Zepptlin, KISS та ін.

Вас может заинтересовать

Добавить комментарий