«Хелавіса» в Києві

Лідер групи «Мельница», композитор і поет, Наталя «Хелавіса» О’Шей займається музикою вже чверть століття: пишучи пісні не тільки на свої вірші, вона також звертається до творчості Бернса, Кіплінга, Гумільова і Цвєтаєвої. Ці пісні, виконувані в акустичному або в електронному вигляді, населені героями середньовічних балад, в них розповідаються химерні історії, в яких реальність переплітається з містикою і казкою.
Ідея записати дуетний альбом, суміш акустики та електроніки, «люціферази» народилася у Хелавіси і Сергія Вишнякова влітку 2016 року. На той момент не був ще навіть записаний альбом «Химера» з групою, але зерно впало в благодатний грунт.
З початку 2017 року почалася робота над новим матеріалом, і відразу стало зрозуміло, що це зовсім не мірошницькі пісні. Хелавіса трохи навчилася читанню, Сергій зібрав звучання з акустичних інструментів і семплів з електронних бібліотек. «Таким чином, у нас потихеньку склалася двухчастная платівка – в ній є принципово новий авторський матеріал і ряд каверів на наші улюблені пісні, яким, ми сподіваємося, ми дали нове життя», – каже Хелавіса про новий альбом.
У новій концертній програмі люціферази прозвучать як зовсім нові пісні таємничої планети, так старі пісні з репертуару Хелавіси, мінімалістичні версії пісень «Мельница», улюблені кавери.

You may be interested in

Add comment