ТЕМПЕЙ НАКАМУРА

01 грудня, 19.00,
Концертна зала НТУУ(КПІ)
Піаніст-віртуоз
Темпей Накамура
Темпей Накамура – яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років. Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок. Саме в цей час він повстає проти системи шкільної освіти, а через півроку залишає школу та йде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. Коли Темпею виповнилося 17, він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя. Спочатку майбутній композитор навчався в Університеті мистецтв в місті Осака, а в 2006 році він поїхав на навчання до Нью-Йорку.
У 2007 році Темпей Накамура на волонтерських засадах розпочинає проект “Hidden Concert Tour” (Прихований концертний тур) в горах півострова Кіі, всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Завдяки йому кожні два роки жителі гірських глибин мають можливість насолодитися професійним живим звуком фортепіанної музики.
У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом “TEMPEIZM” (Темпеїзм), в листопаді 2009 року – другий альбом “TSUBASA” (Крила). У той же час видавництво Poplar Publishing випустило його біографічну книгу есе. Оригінальність композицій і стилю Темпея привернули увагу засобів масової інформації та були освітлені телебаченням, радіо і пресою.
У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.
У березні 2012 звукозаписуюча компанія Nippon Colombia випускає третій альбом “PHOENIX” (Фенікс). Альбом включає в себе сюїту “Подорож до Європи” (т. 1), натхнення для створення якої Темпей Накамура отримав під час свого першого європейського турне, коли відвідав 12 країн. “PHOENIX” включає в себе також кілька треків, присвячених Великому східно-японському землетрусу, які стали початком Благодійного проекту для Тохоку «Rising Sun».
Зараз його радо приймають в Його талант до віртуозної гри був високо оцінений у всьому світі – Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словакії, Білорусі , у тому числі і в Україні.
Візит артиста в Україну відбудеться за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря СікорськогоСайт Темпей Накамура:
http://tempei.com/

Add comment